SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Bergera a spol. porazili, čakajú ich Číňania

Bergera a spol. porazili, čakajú ich Číňania

Autor: miroslavstoch.sk, 02.02.2007

Miňo sa cez dobré výkony v Akadémii prepracoval do rezervného tímu, za ktorý už prakticky pravidelne hráva. V poslednom zápase porazil druhý tím Chelsey birminghamský klub Aston Villu na jeho ihrisku jednoznačne 3:0. Miňo síce nastúpil v základnej zostave, avšak gól sa mu vsietiť nepodarilo. Napriek tomu panovala s jeho výkonom veľká spokojnosť.
Football Service Agency
"Myslel som si, že za rezervu Aston Villy nastúpia viacerí hráči prvého tímu. Neviem, ja som z nich spoznal iba Patrika Bergera, ktorý o hlavu vyčnieval nad všetkými. Je to skvelý technik, jeho prvý dotyk s loptou je jednoducho fantastický," rozplýval sa Miňo nad bývalým českým reprezentantom, ktorého chcel ísť po zápase osloviť. "Nevedel som ho nájsť. Hral iba prvý polčas, tak asi už bol niekde preč. Škoda, rád by som sa s ím pozhováral. Snáď nabudúce," dúfa Miňo, ktorého tréner Rodgers stiahol z trávnika až desať minút pred koncom. "Bolo už o všetkom rozhodnuté. Len ma mrzí, že sa mi nepodarilo streliť gól, mal som jednu dobrú šancu, no vnútri šestnástky mi zle sadla strela," vravel trochu sklamaným hlasom, napriek víťazstvu o tri góly. Najbližšie sa Miňo môže do súťažného zapojiť v sobotu, kedy v súboji Akadémií narazia na seba rivali West Ham a Chelsea. "Nebudem hrať od začiatku, pretože so mnou rátajú v rezerve na pondelkový prípravný zápas s čínskym olympijským výberom," priblížil nám futbalovo exotického súpera. "Neviem, kde sa tu vzali, ale rozložili si kemp v našom tréningovom centre. Hrať som ich ešte nevidel, ale vážne som na nich zvedavý. Dúfam, že im tam aspoň jeden šupnem," smial sa nitriansky odchovanec, za ktorým prídu v pondelok v sprievode manažéra Milana Lednického sestra Mirka s manželom. Uvidíme, či má pre nich Miňo pripravené nejaké súťažné góly.
Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha