SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Týždeň spestrila snehová nádielka

Týždeň spestrila snehová nádielka

Autor: miroslavstoch.sk, 28.01.2007

V posledných siedmich dňoch nastúpil Miňo "iba" na pondelkový zápas rezervy proti Charltonu, nakoľko dorastenecká sútaž mala tento víkend prestávku. Týždenný tréningový stereotyp spestril stredajší nádel snehu, ktorý Miňo a spol. využili na spontánnu guľovačku. A zapojili sa do nej aj hviezdy Mourinhovho tímu..

Football Service Agency

"V pondelok som nastúpil v základnej zostave rezervy. Hrali sme doma proti Charltonu, no výsledkom sa veľmi chválit nemôžem. Prehrali sme najtesnejším rozdielom, aj keď musím povedať, že remíza by bola spravodlivejšia," rozhovoril sa Miňo, ktorý na ihrisku pobudol vyše hodinu. Práve preto dostal od trénera na druhý deň voľno, ktoré využil na relax. “Ležal som v posteli. Dobre padne takýto oddych,” vyznal sa Miňo, ktorý sa nestačil čudovať, keď sa zobudil do stredajšieho rána. “Napadalo neskutočne veľa snehu. To som tu ešte nezažil. Neviem, čo nám to zišlo na um, ale po tréningu sme sa začali hromadne guľovať,” chechtal sa Miňo, ktorý počas guľovačky mohol strieľať na dva vzácne terče. (smiech) Snehom sa ohadzovali aj John Terry a Wayne Bridge.. To bola najväčšia sranda,” smeje sa nad hviezdnym obsadením “snehovej vojny.”

Po voľnom víkende bude v pondelok nasledovať ďalší zápas za rezervu – tentoraz sa Rodgersov tím (v základnej zostave s Miňom Stochom) predstaví na ihrisku Aston Villy. Očakáva sa, že v drese súpera nastúpi viacero hráčov prvého tímu, nakoľko Aston Villa nepostúpila do dnešného štvrtého kola poháru, kvôli ktorému sa nehrala ani Premiership.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha