SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Zranenie lýtka mu nedovolilo hrať

Zranenie lýtka mu nedovolilo hrať

Autor: miroslavstoch.sk, 07.01.2007

Necelý týždeň po Miňovom návrate do Anglicka bol na programe dorastenecký zápas jeho Chelsey s Crystal Palace. Náš zástupca však nenastúpil, a preto sme nadiaľku vyzvedali, čo sa deje.
Football Service Agency
"V týždni, presnejšie v stredu, som na tréningu utrpel zranenie, keď pri jednom zo súbojov mi spoluhráč nešťastne stúpil na nohu," vysvetlil Miňo príčinu svojej neúčasti na domácom zápase s Crystal Palace. "Nemohol som hrať, veď som mal problém vôbec chodiť. Ešte deň potom som chodil s barlami, našťastie, už je to v poriadku, lýtko sa pomerne rýchlo zahojilo a v sobotu som už mohol vyklusávať. Teraz však už trénujem naplno," povedal Miňo, pri ktorého neúčasti Akadémia doma iba remizovala 1:1. "Vďaka ich brankárovi sme viedli 1:0. Chcel sa kľučkou zbaviť nášho útočníka a doplatil na to," opísal prvý a posledný gól v súperovej sieti. "Mali sme však využiť aj ďalšie šance, lebo v druhom polčase prišiel vyrovnávajúci gól, na ktorý sme nenašli odpoveď až do konca," doplnil Miňo, ktorý sa v týždni bol pozrieť na zápas FA cupu medzi Chelseou a Macclesfieldom, ktorý sa skončil hokejovým výsledkom 6:1. "Napriek vysokému skóre musím povedať, že Macclesfield vôbec nehral zle. Viackrát zakombinoval tak, že naši nevedeli, kde im hlava stojí. Veď bolo aj 1:1, polčas skončil 2:1, až potom sa to zlomilo. Ich brankár dostal červenú kartu a padli ďalšie štyri góly." FA cup si onedlho zahrá aj Miňo. Bude to síce iba dorastenecký, no aj ten bude mať svoj náboj. "Čaká nás štvrté kolo s Liverpoolom. Hrať sa nebude v tréningovom centre, ale priamo na Anfield road!" Miňo sa už nevie dočkať, veď novoročný gól ešte nestrelil.
Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha