SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Ďalší gól za rezervu!

Ďalší gól za rezervu!

25.11.2006

Miroslav Stoch sa stáva žolíkom seniorskej rezervy. Aj v treťom zápase (proti Watfordu B )nastúpil v roli striedajúceho hráča, avšak krátko na to, ako naskočil do hry, strelil vyrovnávajúci gól! Je potešujúce, že Miňo na svoje dva doterajšie zásahy nepotreboval ani hodinu pobytu na ihrisku..
Football Service Agency

"Na ihrisku som strávil približne pol hodinu. Ihneď po vybehnutí na trávnik som sklzom odzbrojil jedného protihráča, zatiaľ čo niektorí hráči Watfordu protestovali, že to bol faul, rozhodca nechal pokračovať v hre," opísal hneď svoj prvý svetlý okamih zápasu, vďaka ktorému si na ihrisku vybudoval rešpekt. "To bolo ešte za stavu 1:0 pre Watford, za ktorý nastúpilo sedem hráčov prvého mužstva, hrajúceho Premiership. Vedenia sa ujali zo sporného pokutového kopu, ktorý rozhodca odpískal po tom, ako nastrelili spoluhráča, ležiaceho na zemi. Vraj bola ruka.. Zakrátko sa mi však podarilo vyrovnať, keď sme sa po rohu súpera zmocnili lopty a založili rýchly brejk. Išli sme traja na dvoch, spoluhráč ma pekne vysunul na pravú stranu, odkiaľ som išiel sám na brankára. Vystrelil som a po teči sa lopta len-len dokotúľala za čiaru, kde ju v snahe odvrátiť preč ešte nechtiac doklepol vlastný obranca. Ale bola už v sieti," okomentoval svoj druhý gól medzi mužmi, ktorý však na konečnej prehre 1:3 nič nezmenil. Miňo je v nominácii rezervného tímu aj na najbližší prípravný zápas, ktorý odohrá Chelsea na ihrisku súpera. Ak čakáte, že to bude niekde na okolí, ste na omyle. Rezerva odlieta do španielskej Valencie, kde pobudne tri dni.. "V pondelok letíme a v stredu hráme spomínaný "prípravák." Hneď po ňom naberieme kurz Londýn," priblížil Miňo svoj program na nasledujúce dni. O tom, ako tento španielsky trip dopadol, sa dočítate na konci týždňa.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha