SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Po ľadovej sprche zápas s hviezdami

Po ľadovej sprche zápas s hviezdami

15.11.2006

Po víťazstve Akadémie v dvanástom kole na pôde Norwichu City (1:0) bol Miňo nominovaný na ďalší zápas B mužstva. Išlo však o prípravný duel s Crystal Palace (3:1), ktorý nastúpil takmer v plnej sile! A Stoch sa opäť objavil po boku hviezd!
Football Service Agency

Vrátili sme sa najprv k víťazstvu v Norwichi, ktoré rozhodol jediný gól. "Mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom, hrali sme dobre celý zápas. Šance boli, čosi som mal aj ja, ale napokon stačilo premeniť tú jednu," povedal Stoch, ktorý, ako inak, odohral celé stretnutie. "Hlavne nás teší, že sme uhralu ďalšiu nulu. Trénerovým cieľom je uhrať ich okolo pätnásť, nuž uvidíme, či sa nám to podarí," pridal zaujímavú ambíciu svojho mužstva. Na vydarený zápas s Norwichom však Miňovi zostane doslova ľadová spomienka. "Nechcel som tomu uveriť, ale netiekla im teplá voda! Po zápase sme sa museli sprchovať v takej studenej ako šľak.. Bŕŕ," dodal Miňo s úsmevným dovetkom, že to nezažil ani na Slovensku.


V týždni si Miňo zapísal ďalší štart za seniorskú rezervu. Na pláne bol prípravný zápas proti druholigovému Crystalu Palace. "Oni boli v podstate kompletní, v tom istom zložení hrajú druhú najvyššiu anglickú súťaž," priblížil. "Vyhrali sme 3:1," pochválil Miňo celý tím, za ktorý nastúpil i Andrej Ševčenko! "Hral prvý polčas, ja posledných 35 minút, takže na ihrisku sme sa nestretli. Ale bolo mi veľkou cťou byť v spoločnosti takejto hviezdy," dodal na adresu ukrajinského útočníka Miňo, ktorý bol zároveň priamym účastníkom premiéry švédskeho gólmana Magnusa Hedmana, ktorého Chelsea angažovala pre problémy s brankárskym postom. "Chytal za nás celý zápas. A veľmi spoľahlivo, myslím si, že Chelsei pomôže," zamýšľa sa.

V dorasteneckej lige čakajú Stochovu družinu dva náročné zápasy. "Najprv privítame doma West Ham, ktorý ma rovnaký počet bodov ako my a potom cestujeme na pôdu lídra do Arsenalu. Ten z dvanástich zápasov jedenásť vyhral a raz remizoval, a preto sme v tabuľke až za ním. My máme 10 - 0 - 2," dodal najlepší strelec Chelsea Academy.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha