SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Premiérový gól za Chelseu B !

Premiérový gól za Chelseu B !

Autor: mai, 31.10.2006

Miroslav Stoch dosiahol vo svojej kariére ďalší úspech. V poslednom zápase seniorskej rezervy Chelsey proti West Hamu (2:0) strelil svoj premiérový gól medzi mužmi! "Som veľmi šťastný," neskrýval Miňo svoje pocity. Viac v rozhovore..
Football Service Agency

Miroslav Stoch dosiahol vo svojej kariére ďalší úspech. V poslednom zápase seniorskej rezervy Chelsey proti West Hamu (2:0) strelil svoj premiérový gól medzi mužmi! "Som veľmi šťastný," neskrýval Miňo svoje pocity.

Už-už to vyzeralo, že proti West Hamu nastúpiš v základnej zostave. Bol si však iba na striedačke, prečo?
"Zranený hráč, ktorého som mal nahradiť v základnej zostave, sa do spomínaného zápasu uzdravil, takže mohol nastúpiť. Dozvedel som sa to počas prípravy na zápas, pravdupovediac, bol som v tom, že nastúpim od začiatku, ako mi to avizoval i tréner."

Do hry si naskočil až desať minút pred koncom, nemyslel si si už, že nebudeš hrať?
"Veru, veľké nádeje som tomu nedával. Ešte pred zápasom som písal môjmu agentovi SMS-ku, že som "iba" na striedačke, nie v základe. Odpísal mi, že nevadí, vraj aj tak nastúpim, dám gól a budem najlepší (smiech). Možno aj táto pozitívna správička mi k tomu pomohla."

Patrilo by sa teda opísať tvoj premiérový gól medzi seniormi.
"Dostal som peknú prihrávku od portugalského spoluhráča. Loptu som si prvým dotykom sekol na pravačku a z pravého rohu šestnástky som vystrelil na vzdialenejšiu žrď. Bola to prízemná strela, celkom dobre mi sadla."

Všimli sme si, že oficiálna stránka klubu priniesla fotku, ako sa tešíš z gólu. Je v Anglicku záujem aj o zápasy B mužstiev?
"Dá sa povedať, že hej. "Béčka" všetkých prvoligových mužstiev majú svoju vlastnú súťaž, kde na niektoré zápasy chodí aj sedem-osem tisíc fanúšikov. Naposledy proti West Hamu ich tam mohlo byť okolo 2000, takže záujem je. Každý náš zápas vysiela televízia Chelsey, ale nielen tá, "šoty" sú aj na iných nesúkromných kanáloch.."

Na zápas proti "kladivárom" určite len tak nezabudneš, však?
"To určite! Je zaujímavé, že za rezervu West Hamu sa predstavil argentínsky reprezentant Mescherano, ktorý bol aj na posledných majstrovstvách. Bol to zážitok vidieť ho na vlastné oči, ako aj Andyho Colea v zápase predtým. Hrať proti takým hráčom.."

Myslíš, že za rezervu budeš nastupovať už pravidelne?
"Gól mi možno trochu pomohol. Musím však dobre hrať za Akadémiu, kam sa tréneri chodia pozerať. Ak sa mi bude dariť, prečo nie?!"

Zdravotne si v poriadku?
"Všetko je OK, akurát ma ešte trochu bolí nárt. Mal som ho beztak boľavý a v závere zápasu s West Hamom mi jeden obranca nasadil šľapák.. Netrénoval som dva dni, ale už vyzerá byť všetko v poriadku. Nič vážne to nie je."

foto: chelseafc.com

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Kmeťkova 16, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

1 Jul 2020
Superleague
0:2
Miroslav Stoch: 73 '
4 Jul 2020
Superleague
2:2
Miroslav Stoch: 61 '
8 Jul 2020
Superleague
0:0
Miroslav Stoch: 61 '
12 Jul 2020
Superleague
0:1
Miroslav Stoch: 71 '
3 Oct 2021
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: 75 '
16 Oct 2021
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 70 '
Gól Gól, Žltá karta Žltá karta
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Gól do siete Slavie Praha