SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Miňo sa konečne dočkal!

Miňo sa konečne dočkal!

17.09.2006

Po piatom kole je Miňova Chelsea stále bez straty bodu a s prehľadom tróni prvoligovej tabuľke. V poslednom domácom zápase proti Cardiffu (2:1) mali Miňo a spol. šancí na dva zápasy, nakoniec sa však museli uspokojiť iba s tesným víťazstvom.
Po piatom kole je Miňova Chelsea stále bez straty bodu a s prehľadom tróni prvoligovej tabuľke. V poslednom domácom zápase proti Cardiffu (2:1) mali Miňo a spol. šancí na dva zápasy, nakoniec sa však museli uspokojiť iba s tesným víťazstvom. "Aj mňa to štve, sám som mal asi päť šancí... Cardiff okrem toho lacného vyrovnávajúceho gólu ani nevystrelil na bránu. Rozhodli sme zhruba dvadsať minút pred koncom," dodal autor víťaznej prihrávky.

Nasledujúce piate kolo v Tottenhame bolo veľkým derby, stretli sa nielen Londýnčania, ale aj suveréni súťaže. "Veru tak, aj my aj oni dovtedy všetko povyhrávali," vysvetlil Miňo. Výsledok 0:4 pre Chelseu je preto až príliš jednoznačný. "Doteraz som z toho v šoku, bolo to super z našej strany. Doslova sme ich bili," srší spokojnosťou Miňo, ktorý sa konečne zapísal do streleckej listiny. A hneď dvakrát. "Už som si myslel, že budem len prihrávať," smial sa. "Na polke som si prebral loptu, obišiel troch hráčov a z mierneho uhla som otvoril skóre," opísal Miňo svoju premiérovú trefu, ku ktorej pribalil ešte jednu. "To už bolo na 4:0. Išla na mňa prihrávka pred šestnástku, najprv som si myslel, že na ňu nedočiahnem, no nakoniec sa mi to podarilo a druhým dotykom som vystrelil na bránu. Som veľmi rád, že mi to tam začalo padať, verím, že v tom budem pokračovať," dúfa Miňo, ktorý sa na ihrisku cíti každým zápasom lepšie. Zatiaľ nevynechal ani minútu.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

18 Apr 2019
UEFA Europa League
4:3
Miroslav Stoch: 77 '
21 Apr 2019
Česká liga
1:0
Miroslav Stoch: 68 '
12 May 2019
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 69 '
goal assist
19 May 2019
Česká liga
0:0
Miroslav Stoch: full time
SLAVIA CHAMPION !!!
6 Aug 2019
UEFA Champions League
2:2
Miroslav Stoch: 80 '
22 Aug 2019
UEFA Champions League
1:0
Miroslav Stoch: 80 '
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub PAOK FC
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Góly proti Dukle a Libercu