Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Miňo prihrával na víťazný gól

10.10.2006

Vstup do ligovej súťaže sa Miňovi a jeho mužstvu vydaril. V prvom kole cestovala Chelsea do Liverpoolu, kde zvíťazila najtesnejším rozdielom 1:0. Nás teší, že prihrávku na jediný gól zaznamenal práve Miňo.

"Well done!"

Vstup do ligovej súťaže sa Miňovi a jeho mužstvu vydaril. V prvom kole cestovala Chelsea do Liverpoolu, kde zvíťazila najtesnejším rozdielom 1:0. Nás teší, že prihrávku na jediný gól zaznamenal práve Miňo. "Vo vlastnej šestnástke sme nejako vybojovali loptu, ktorá sa dostala až ku mne na pravý kraj. Zašprintoval som a z polovice ihriska som diagonálne cez celú šírku našiel spoluhráča, ktorý už pekne "spravil" jedného obrancu a dal gól," opísal nám Miňo rozhodujúci moment zápasu, ktorý sa udial už v prvom polčase. "Odohral som celých deväťdesiat minút," dodal.

Za výkon ho pochválil nielen tréner, ale aj samotní spoluhráči, anglické "Well done" počúval zo všetkých strán. "Bolo to zaslúžené víťazstvo. Oni nás zatlačili akurát pri konci, no vydržali sme a máme tri body. Najbližšie nás čaká v domácom prostredí Sheffield Wednesday, proti ktorému ideme jednoznačne potvrdiť body zo severu Anglicka." Osemnástka Chelsey hrá presne takým istým systémom ako A mužstvo, teda s trojčlenným útokom. Miňove miesto je na jeho pravej strane.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.