SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Na tréningu s Drogbom a Essienom

10.10.2006

Druhý týžden v Londýne bol pre Miňa výnimočný. Na jednom z tréningov jeho mužstva si totiž zahral s hviezdnymi Mourinhovými hráčmi Drogbom a Essienom, ktorí sa zapojili do modelovaného zápasu.

Druhý týžden v Londýne bol pre Miňa výnimočný. Na jednom z tréningov jeho mužstva si totiž zahral s hviezdnymi Mourinhovými hráčmi Drogbom a Essienom, ktorí sa zapojili do modelovaného zápasu. "Inak sme tam boli hráči z osemnástky a béčka. S nimi dvoma to bol jednoducho zážitok," rozplýval sa v telefóne Miňo, ktorého si na tréningu vybrali Drogba a Essien do svojho mužstva. "Najprv sme sa museli zoznámiť, a preto som im povedal, nech ma volajú Miro. Drogbu sme oslovovali Didi a Essiena obyčajne Michael," oboznamuje nás Miňo. "Nešlo však o typický zápas, hrali sme na dva dotyky, neskôr sme pridali bago a nejaké veci na kondičku." Na otázku, či s hráčmi Chelsey stihol prehodiť nejaké slovko, odpovedal záporne. "Ani nebol čas. To sa neráta, keď po sebe kričíme na ihrisku," smeje sa, keď si spomenie, ako si od nich pýtal loptu.

Vlakom sa z tréningového centra dostane Miňo domov za necelých päť minút. "Bývam v rodinnom dome, mojimi parťákmi sú Švajčiar Jonas, ktorý hrá za béčko a fínsky spoluhráč Tomi. Páči sa mi tu, máme dosť voľného času, akurát keď je dvojfázový tréning, tak máme spolu obed, po ktorom odpočívame spoločne na hoteli. Každý večer som na internete, mám tu svoj počítač, takže s najbližšími som stále v kontakte," opísal nám Miňo svoj denný harmonogram a pridal pozdrav čitateľom tejto stránky.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

18 Apr 2019
UEFA Europa League
4:3
Miroslav Stoch: 77 '
21 Apr 2019
Česká liga
1:0
Miroslav Stoch: 68 '
12 May 2019
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 69 '
goal assist
19 May 2019
Česká liga
0:0
Miroslav Stoch: full time
SLAVIA CHAMPION !!!
6 Aug 2019
UEFA Champions League
2:2
Miroslav Stoch: 80 '
22 Aug 2019
UEFA Champions League
1:0
Miroslav Stoch: 80 '
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub PAOK FC
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Góly proti Dukle a Libercu