SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Návšteva Thorpe parku

Návšteva Thorpe parku

Autor: mai, 23.10.2006

Popri tréningoch a zápasoch má Miňo v Londýne dostatok voľného času. Snaží sa ho využívať hlavne na oddych a relax, pod čím chápe nielen polihovanie a vysedávanie vo vlastnej izbe, ale aj štedré nákupy či prechádzku mestom, ku ktorej naposledy pribalil jemnú dávku adrenalínu..

Popri tréningoch a zápasoch má Miňo v Londýne dostatok voľného času. Snaží sa ho využívať hlavne na oddych a relax, pod čím chápe nielen polihovanie a vysedávanie vo vlastnej izbe, ale aj štedré nákupy či prechádzku mestom, ku ktorej naposledy pribalil jemnú dávku adrenalínu.
"Zašli sme do Thorpe parku," začal pri krátkej návšteve Nitry opisovať svoje zážitky. "Sprievod mi robili kamaráti z Cabaja-Čápora, ktorí neďaleko pracujú a fotia ma takmer na každom zápase. V parku sme pochodili všetko možné, musím však priznať, že na niektorých "kolotočoch" mi nebolo všetko jedno," nebál sa odkryť nepríjemnejšie spomienky. "Hneď pri prvom mi prišlo zle, zatiaľ čo všetci si tú jazdu na dráhe užívali a vískali od šťastia, ja som so zaťatými zubami čakal na koniec. Na začiatok nič príjemné, ale potom to už bolo v pohode," usmial sa. "Pobudli sme tam bezmála deväť hodín, bola nedeľa, takže času sme mali dosť. Inak, za vstup sme "vysolili" po 32 libier," dodal. Pred spoluhráčmi sa však so svojím výletom priveľmi nechválil. "Tí, s ktorými bývam, tam ešte neboli. Poznajú to iba z rozprávania, a preto ešte nenašli odvahu," nadiaľku podpichol svojich oddielových kolegov najlepší strelec Akadémie Chelsey, ktorý sa po krátkej návšteve Slovenska vráti do Londýna v utorok.

 

 

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

18 Apr 2019
UEFA Europa League
4:3
Miroslav Stoch: 77 '
21 Apr 2019
Česká liga
1:0
Miroslav Stoch: 68 '
12 May 2019
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 69 '
goal assist
19 May 2019
Česká liga
0:0
Miroslav Stoch: full time
SLAVIA CHAMPION !!!
6 Aug 2019
UEFA Champions League
2:2
Miroslav Stoch: 80 '
22 Aug 2019
UEFA Champions League
1:0
Miroslav Stoch: 80 '
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub PAOK FC
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Góly proti Dukle a Libercu