SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Ďalší gól a žrď - tentoraz Fulhamu

Ďalší gól a žrď - tentoraz Fulhamu

Autor: sportnetwork.net, 16.10.2006

Aj deviaty zápas v sezóne sa skončil víťazstvom Miňovho mužstva. Tentoraz sa v bohatej londýnskej štvrti Cobham, kde má Akadémia Chelsey svoje sídlo, predstavil ďalší londýnsky klub Fulham. Ten svojmu slávnejšiemu rivalovi podľahol 3:1 a nás teší, že v tom mal opäť prsty Miroslav Stoch.

Góly Miroslava Stocha, Fabia Ferreiru a Harryho Worleyho znamenali deviate víťazstvo Akadémie v rade. A v rozbehnutej sezóne sa odohralo práve deväť kôl...Chelsea sa ujala vedenia v 17. minúte, kedy si Stoch prebral presný center Shauna Cummingsa a z vnútra šestnástky presne umiestnil loptu k bližšej žrdi. Fulham vyrovnal tesne pred koncom prvého polčasu, kedy premenil penaltu, nariadenú po faule Nanu. Po zmene strán sa Chelsea vyše dvadsať minút trápila, a tak sa tréner Ruud Kaiser rozhodol takticky vymeniť krajných útočníkov - Ferreira išiel vpravo, Stoch vľavo. Krátko na to strelil Ferreira ľavačkou vedúci gól, aby neskôr ten istý hráč presne odcentroval na Harryho Worleyho, ktorý hlavičkou zaznamenal svoj prvý gól v sezóne. Kouč Ruud Kaiser bol spokojný. "Dominovali sme prvých 20 - 25 minút. Miroslav Stoch nastrelil žrď, no po sedemnástich minútach skóroval. Shaun Cummings mu poslal fantastický diagonálny pas ponad celú obranu, Miroslav si loptu perfektne spracoval, vnikol do šestnástky a zakončil. Keď nestrelíte gól za stavu 1:0, dostávate sa do ťažkej situácie. Z hry sa vytratilo tempo. Pri najtesnejšom stave si nemôžeme dovoliť oddychovať, súpera treba jednoducho doraziť, pretože pri 1:0 mu stále svitá nádej na dobrý výsledok," povedal po zápase Ruud Kaiser.

Miroslav Stoch odohral celý zápas.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

18 Apr 2019
UEFA Europa League
4:3
Miroslav Stoch: 77 '
21 Apr 2019
Česká liga
1:0
Miroslav Stoch: 68 '
12 May 2019
Česká liga
3:1
Miroslav Stoch: 69 '
goal assist
19 May 2019
Česká liga
0:0
Miroslav Stoch: full time
SLAVIA CHAMPION !!!
6 Aug 2019
UEFA Champions League
2:2
Miroslav Stoch: 80 '
22 Aug 2019
UEFA Champions League
1:0
Miroslav Stoch: 80 '
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub PAOK FC
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Góly proti Dukle a Libercu