SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Miňo otvoril nový štadión v Nitre

Miňo otvoril nový štadión v Nitre

Autor: FSA, 09.09.2018

Miňo Stoch bol hlavným lákadlom slávnostného otvorenia futbalového štadióna v Nitre.

V drese pražskej Slavie, s kapitánskou páskou na rukáve a pekným gólom sa prezentoval Miňo na piatkovej akcii v Nitre, kde tamojší FC oficiálne otváral nový štadión a súboj domácich proti českému vicemajstrovi bol hlavným ťahákom večera.

Priateľské stretnutie napokon skončilo víťazstvom pražského celko 2:0, pričom v oboch góloch mal prsty práve nitriansky rodák a odchovanec.

Pred prvým vyprášil rukavice brankára Lukáša Hrošša, ktorý bol bezmocný pri následnej dorážke Vejvara a v druhom polčase sa Miňo blysol peknou individuálnou akciou zakončenou nechytateľnou strelou za chrbát Dávida Šípoša.

Na tribúnach mu tlieskali aj tí najbližší - otec Miroslav, sestra Mirka s rodinou a snúbenica Paula so synčekom Tobiasom, ktorý si po skončení stretnutia išiel taktiež vyskúšať nový nitriansky trávnik.

"Bol to priateľský duel a veľmi som chcel na novom štadióne skórovať. Aj kvôli rodine, ktorá tu bola ma podporiť. Páči sa mi, ako v Nitre vynovili štadión a celkovo, myslím si, že že to bola pekná akcia," povedal Miňo, ktorý po strelenom góle proti svojmu bývalému klubu príliš neoslavoval, ale len symbolicky zodvihol ruky nad hlavu.

"Čas neuveriteľne rýchlo letí. Už je to viac ako desať rokov, čo som odišiel z Nitry do sveta. Pevne však verím, že sa sem raz vrátim a ako hráč trebárs ukončím kariéru," netají Miňo svoje plány.

"Teraz som však hráčom Slavie a plne sa sústredím na to, aby som svojmu klubu pomohol k najvyšším métam. Vlani sme vyhrali pohár a vybojovali miestenku do skupinovej fázy Európskej ligy. Teraz by som bol najradšej, keby sme sa stali majstrami. Iný cieľ si ani nemôžeme dávať a tvrdo ideme za ním," dodal Miňo.

Na stretnutí mala FSA zastúpenie v podobe viacerých svojich hráčov, proti Miňovi nastúpili už zmienení Lukáš Hroššo, Dávid Šípoš, ako aj mladíci Marián Chobot či Iľja Čeredničenko. Pre reprezentačné povinnosti chýbali v drese FC Nitra Richard Križan a Tomáš Vestenický.

Foto: Instagram minostoch99

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

21 Feb 2019
UEFA Europa League
1:4
Miroslav Stoch: 63 '
2 goal assists!
25 Feb 2019
Česká liga
4:0
Miroslav Stoch: full time
2 goal assists!
7 Mar 2019
UEFA Europa League
2:2
Miroslav Stoch: full time
Gól Gól
+ goal assist !
14 Mar 2019
UEFA Europa League
4:3 AET
Miroslav Stoch: 93 '
21 Mar 2019
Team Slovakia
2:0
Miroslav Stoch: 79 '
11 Apr 2019
UEFA Europa League
0:1
Miroslav Stoch: 65 '
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub SK Slavia Praha
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Góly proti Dukle a Libercu