SK | EN
Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Stoch: Ideme na to!

Stoch: Ideme na to!

Autor: FSA, 10.06.2016

EURO 2016: Slovenskí reprezentanti sa presunuli do dejiska prvého zápasu a pre dobrý vstup do turnaja urobia maximum.

Wales, Rusko a Anglicko. Tri krajiny, ktoré Slovensko postupne vyzve pri svojej historickej účasti na majstrovstvách Európy. Dlhoočakávaný štart turnaja je tu, Miňo Stoch a spol. sú plní odhodlania urobiť svojej krajine tú najlepšiu reklamu.

"Príprava bola pomerne dlhá, no konečne sa začína to, na čo sa tak veľmi tešíme. Dúfajme, že pohodu z kvalifikácie a prípravných zápasov si prenesieme aj na Euro. Nedávame si konkrétne ciele, pôjdeme od zápasu k zápasu a zakaždým sa snažiť o čo najlepší výsledok," hovorí Miňo, ktorý ma leví podiel na úspešne zvládnutej kvalifikácii.

"Uvedomujeme si, že vstup do turnaja býva najdôležitejší. Tohtoročný systém umožňuje postúpiť viacerým mužstvám, takže tí, čo vyhrajú prvý zápas, získajú určitú psychickú výhodu. Uvidíme, ako dopadne ten náš s Walesom, a nech už to je akokoľvek, treba ísť ďalej a hrať na maximum."

Odborníci považujú za favorita skupiny Angličanov, o Rusoch či Walesanoch sa až toľko nehovorí. "Práveže nás zaujíma iba Wales, čo je najbližší súper. O ostatných sme sa zatiaľ v príprave veľmi nebavili," dodáva šikovný krídelník, ktorý upozorňuje na osobnosti v tíme Ostrovanov. "Bale či Ramsey, ich azda netreba predstavovať. Majú výborných hráčov, ktorí hrajú svoj typický štýl, veľmi náročný po fyzickej stránke. Určite to nebude jednoduché. Aj my však máme svoju kvalitu, čo sme neraz dokázali, tak prečo sa niekoho obávať? Ideme do toho," dodal s veľkým odhodlanám v hlase.

Nám nezostáva nič iné, len Miňovi a spol. držať palce!

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

7 Apr 2018
Česká liga
0:1
Miroslav Stoch: 83 '
13 Apr 2018
Česká liga
3:2
Miroslav Stoch: full time
Gól Gól GÓLY
Man of the match
9 May 2018
Český pohár
1:3
Miroslav Stoch: full time
Gól Gól
+ assist CUP-WINNER
14 May 2018
Česká liga
0:2
Miroslav Stoch: full time
Gól Gól
19 May 2018
Český pohár
1:3
Miroslav Stoch: full time
goal assist
26 May 2018
Česká liga
0:3
Miroslav Stoch: full time
Miroslav Stoch

Miroslav Stoch

Dátum narodenia 19.10.1989
Výška 168 cm
Váha 64 kg
Herný post krídelník
Aktuálny klub SK Slavia Praha
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Miroslav Stoch - Krásny gól z polovice ihriska proti Šachťoru