Miroslav Stoch powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Vytúžený gól Rondošovi nevsietil

09.10.2006

Ako sme prednedávnom avizovali, najvyššia dorastenecká súťaž v Anglicku postavila proti sebe dvoch nitrianskych odchovancov. Matej Rondoš, brankárska jednotka Southamptonu, sa v ôsmom kole postavil proti stroju zvanému Chelsea Londýn. Ako inak, v základnej zostave so strelcom Miňom, ktorý však v prvom polčase tohto vzájomného zápasu vyšiel strelecky naprázdno.
Ako sme prednedávnom avizovali, najvyššia dorastenecká súťaž v Anglicku postavila proti sebe dvoch nitrianskych odchovancov. Matej Rondoš, brankárska jednotka Southamptonu, sa v ôsmom kole postavil proti stroju zvanému Chelsea Londýn. Ako inak, v základnej zostave so strelcom Miňom, ktorý však v prvom polčase tohto vzájomného zápasu vyšiel strelecky naprázdno. "Z našej strany to bolo trochu slabšie," priznal Stoch, ktorého mužstvu sa začalo dariť až po zmene strán. "Prihrával som na vedúci gól, zhodou okolností znova môjmu spolubývajúcemu Tomimu. Stačilo mu iba nastaviť nohu, pretože na moju krížnu prihrávku nikto nedočiahol," opísal svoju ďalšiu gólovú asistenciu, ktorú si v Británii cenia ako gól. "Najtesnejší náskok sa nám podarilo zvýšiť, Southampton korigoval asi štvrťhodinu pred koncom. Vyhrali sme zaslúžene, mali sme viacej šancí a aj herne sme na tom boli lepšie," zosumarizoval Miňo, ktorý nezabudol pochváliť svojho kamaráta v bráne "svätcov." "Maťo nám chytil tri čisté góly," povedal uznanlivo na Rondošovu adresu. "Podpichovali sme sa celý týždeň, škoda, že som sa nedostal do nejakej "gólovky," a preto sa náš mikrosúboj skončil 0-0. Už sa teším na odvetu," zastrája sa Miňo.
Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.